daily

Séria určená pre každodennú hygienu, pomáha pri čistení vlasovej pokožky a dodáva lesk a jemnosť jemným a výživným spôsobom. Rafinovaná kombinácia surovín prítomných v tejto sérii umožňuje každodenné používanie bez narušenia rovnováhy flóry vlasovej pokožky, a to aj pri jej častom umývaní.

Hydratačný kondicionér

Daily 02

Objem 1000 ml

Kondicionér vlasy rozmotáva, vyživuje a zjemňuje, pričom im dodáva objem a vitalitu. Prítomnosť Arganového oleja zaručuje reštrukturalizačné a hydratačné účinky, čím vytvára anti-frizz efekt. Olej z Makadamie obnovuje a regeneruje dĺžky; navyše vzácny účinok Aloe chráni a vyživuje vlasy. Esenciálne oleje z Citrónovníka pomarančového a Cédru poskytujú vlasom acoje regeneračné a energizujúce vlastnosti.

Naneste Daily 02 na dĺžky a nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom dôkladne opláchnite a pokračujte v požadovanom stylingu.

Conditioner idratante

Daily 04

Objem 250 ml

Kondicionér vlasy rozmotáva, vyživuje a zjemňuje, pričom im dodáva objem a vitalitu. Prítomnosť Arganového oleja zaručuje reštrukturalizačné a hydratačné účinky, čím vytvára anti-frizz efekt. Olej z Makadamie obnovuje a regeneruje dĺžky; navyše vzácny účinok Aloe chráni a vyživuje vlasy. Esenciálne oleje z Citrónovníka pomarančového a Cédru poskytujú vlasom acoje regeneračné a energizujúce vlastnosti.

Naneste Daily 04 na dĺžky a nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom dôkladne opláchnite a pokračujte v požadovanom stylingu.

Morská hubka zo Stredozemného mora

Daily 00

Prírodná stredomorská hubka Daily 00 sa zbiera v talianskych vodách a spracováva sa ručne. Zber hubiek sa praktizuje už od dávnych čias, kedy vody Stredozemného mora ponúkali svoje hojné bohatstvá národom žijúcim na pobreží. Táto činnosť bola dokonca vykonávaná aj ako športová disciplína na olympijských hrách. A keďže Aristotle veril, že hubky majú city, v harmónii s myšlienkou filozofa, hubka Daily 00 nie je priemyselným výrobkom, ale úplne prírodným produktom s dobre známymi vlastnosťami.

Aloe
Jeho zloženie bohaté na vodu a základné minerály umožňuje pôsobiť proti negatívnemu účinku voľných radikálov. Je ideálny na boj proti krepovateniu, pretože pôsobí na mikroskopické trhliny, ktoré sú rozložené po dĺžke vlasu a zabezpečuje správnu hydratáciu vlasov.

Čistí, vyživuje a chráni vlasy, aby boli lesklé a zdravé.

Arganový olej
Arganový olej sa získava zo semien rastliny Argania spinosa.

Je obzvlášť cenený pre svoje nutričné a reštrukturalizačné vlastnosti. Jeho priaznivé zvlhčujúce a antioxidačné účinky dodávajú lesk a jemnosť aj tým najviac namáhaným a krehkým vlasom. Je vynikajúcim pomocníkom pri úprave, uľahčuje požadované tvarovanie.

Bisabolol
S protizápalovými, hojivými, reparačnými, antibakteriálnymi a fungicídnymi účinkami. Okrem toho, že bisabolol utišuje podráždenú pokožku a dezinfikuje mastnú a nečistú pokožku, taktiež omladzuje a rozjasňuje suchú a šupinatú pokožku. Je účinný ako upokojujúci prostriedok na zapálenú, začervenanú pokožku, trpiacu atopickou a seboroickou dermatitídou.
Esenciálny olej z Borievky
Známy svojimi detoxikačnými schopnosťami, stimuluje lymfatickú cirkuláciu a aktivuje krvný obeh.
Esenciálny olej z Cédru
Tento esenciálny olej je skutočným dotykom zdravia pre vlasovú pokožku. Vďaka svojim vlastnostiam bojuje proti zápalom pokožky, zabraňuje tvorbe lupín a rieši problém mastných a matných vlasov. Stimuluje mikrocirkuláciu a zlepšuje zásobovanie krvou.
Esenciálny olej z Citrónovej trávy
Známy svojimi očistnými účinkami, je jemným prostriedkom na stiahnutie a dezinfekciu.
Esenciálny olej z Citrónovníka pomarančového
Bohatý obsah cukrov, vitamín A a vitamín B prinášajú vlasovej pokožke stimuláciu, očistu, tonizáciu a lepšiu pružnosť.
Esenciálny olej z Citrónu
Pôsobí ako regulátor tvorby kožného mazu a odmasťuje pokožku a taktiež je uznávaný pre svoje čistiace vlastnosti a schopnosť udržiavať rovnováhu.
Esenciálny olej z Čajovníka
Je získavaný z austrálskej rastliny a pôsobí proti tvorbe húb a baktérií vďaka svojim známym čistiacim, adstringentným a dezinfekčným vlastnostiam.
Esenciálny olej z Levandule
Levanduľa má schopnosť dezinfikovať, upokojiť, pôsobiť protizápalovo na vlasovú pokožku, pričom zlepšuje krvný obeh v nej. Z tohto dôvodu je užitočná v prevencii vypadávania vlasov ; a taktiež je výborným liekom na mastné vlasy.
Esenciálny olej z Medovky
Známy pre svoje utišujúce a upokojujúce vlastnosti, je všeliekom pre najcitlivejšiu a začervenalú pokožku. Utišujúce účinky pomáhajú zmierniť svrbenie pokožky hlavy. Je ideálny na vyváženie produkcie kožného mazu.
Esenciálny olej z Pomaranča
Je výborný ako liečivý, protizápalový a antibakteriálny prostriedok. Pôsobí ako regulátor tvorby mazu pri mastných vlasoch. Obsahuje limonén, ktorý je známy svojimi osviežujúcimi vlastnosťami, bojuje proti lupinám a suchosti vlasov vďaka silnej čistiacej a hydratačnej schopnosti.
Esenciálny olej z Rozmarínu
Vďaka svojim antiseptickým a antibakteriálnym vlastnostiam je všeliekom pre slabé vlasy a vlasy s lupinami. Stimuluje prekrvenie a podporuje tak okysličenie tkanív.

Esenciálny olej z Klinčekov
Uznávaný pre svoje antiseptické a liečivé schopnosti, znižuje množenie mikroorganizmov a rieši časté mikroskopické poranenia spôsobené škrabaním. Pôsobí proti lupinám a svrbeniu zlepšením krvného obehu.

Esenciálny olej z Tymiánu
Jeho adstringentné vlastnosti pomáhajú vyrovnávať pH mastnej pokožky v prípadoch nadmernej tvorby mazu. Je vynikajúcim upokojujúcim prostriedkom pre oblasti červenej a svrbiacej pokožky. Dodáva silu, pružnosť a lesk krehkým vlasom.
Esenciálny olej zo Šalvie
Známy svojimi tonizujúcimi a stimulujúcimi vlastnosťami, zlepšuje lymfatickú cirkuláciu a aktivuje krvný obeh.
Esenciálny olej zo Železníka
Má upokojujúce, relaxačné a omladzujúce účinky na vlasovú pokožku. Určený na mastnú a málo elastickú pokožku.
Eukalyptus
Patrí medzi esenciálne oleje najviac odporúčané v starostlivosti o pokožku hlavy, pretože vďaka svojim antiseptickým a maz normalizujúcim vlastnostiam osviežuje a posilňuje vlasovú pokožku a prekysličuje tkanivá. Pôsobí taktiež proti lupinám.
Kofeín
Podporuje reaktiváciu krvného obehu, hydratuje, chráni a má účinky proti starnutiu vďaka svojej rýchlej absorpcii na koži. Vynikajúci exfoliačný prostriedok pre pokožku. Je určený na liečbu androgénnej alopécie vďaka svojej schopnosti stimulovať rast vlasov.
Olej z palmy Serenoa
Vďaka schopnosti konsolidovať štruktúru vlasov zlepšuje prekrvenie a okysličenie pokožky hlavy, čím bojuje aj proti veľkým stratám, ktoré sa zvyčajne vyskytujú počas jesennej sezóny, ako negatívny „spád“ stresu, ktorým vlasy trpia počas leta.
Olej z Makadamie
Makadamiový olej je prírodný extrakt získaný rozdrvením semien rastliny Macadamia Integrifolia Muller pôvodom z Austrálie. Zjemňujúce a ochranné vlastnosti ho robia ideálnym pre ošetrenie poškodených a farbených vlasov. Svojimi obnovujúcimi schopnosťami navracia masu a vitalitu do nevýrazných, matných a dehydratovaných dĺžok.
Soľný kvet
Soľný kvet s dezinfekčnými a očistnými vlastnosťami ; stimuluje mikrocirkuláciu krvi.
Zinok PCA
Základný stopový prvok v procesoch rastu, odolnosti a celistvosti kože. Pripisujú sa mu antiseboroické, čistiace a dezinfekčné vlastnosti. Známy je jeho účinok proti proliferácii mikrobiálnej flóry; podporuje obnovu kožného tkaniva.

Kontakt

  • JUŽNÁ TRIEDA 17 040 01 Košice

  • info@muranhaircare.sk

  • +421 948 296 585

Muranhaircare.sk © 2020, Tvorba webu Binaria.sk