energy – Proti vypadávaniu vlasov

Ošetrenie bohaté na esenciálne oleje s vazodilatačnými vlastnosťami a na antioxidanty, ktoré dokážu zlepšiť mikrocirkuláciu krvi. Vzácna prítomnosť oleja Serenoa stimuluje vlasovú cibuľku a zlepšuje proces vitalizácie vlasov. Prospešné vlastnosti získané z palmy Serenoa pôsobia proti vypadávaniu vlasov prostredníctvom prísunu správneho množstva kyslíka do tkanív a ich rovnomerným vyživovaním.

Serenoa, Serenoa Repens, Sabal Serrulata, Serenoa plazivá je názov trpaslišej palmy so širokými listami pôvodom z Floridy.

Táto malá palma, ktorá do výšky nepresahuje 2 metre, produkuje tmavočervené plody o veľkosti olivy, ktoré sú bohaté na betafytosterol, účinnú látku schopnú pôsobiť na rovnováhu endokrinnej a hormonálnej sústavy, pričom prináša osoh predovšetkým vlasovej pokožke. Vďaka schopnosti konsolidovať štruktúru vlasov, zlepšuje prekrvenie a okysličenie pokožky hlavy, čím bojuje aj proti veľkým stratám vlasov, ktoré sa zvyčajne vyskytujú počas jesennej sezóny, ako negatívny „spád“ stresu, ktorým vlasy trpia počas leta. Hromadenie toxínov a tuku v kožných tkanivách môže byť zodpovedné, okrem iného, za poškodenie vlasovej cibuľky s následné oslabenie vlasov. Špecificky u ľudí zasahuje extrakt zo Serenoy plazivej do cyklu premeny testosterónu na DHT (dihydrotestosterón), ku ktorej dochádza vďaka spolupôsobeniu enzýmu 5 alfa-reduktáza. Liečivý prostriedok na báze Serenoy je skutočne schopný pôsobiť na tento enzým a blokovať nadmernú produkciu DHT a následne tým zmierniť javy, ako sú miniaturizácia vlasov, viditeľné kúty spôsobené predčasným vypadávaním vlasov a seborea, jeden z prejavov alopécie.

Jedna vedecká štúdia uverejnená v časopise International Journal of Immunopathology and Pharmacology ukázala, že približne 40% jedincov trpiacich androgentickou alopéciou, ktorí podstúpili ošetrenie na báze Serenoy, zaznamenalo zlepšenie svojho stavu. Prínosné účinky liečby na báze Serenoy sú teda čoraz zreteľnejšie.

ESENCIÁLNE OLEJE

Tieto oleje sú prítomné v listoch, lupeňoch kvetov a v dreve niektorých rastlín vo forme drobných kvapiek obsahujúcich rozličné aktívne látky s pozoruhodnou revitalizačnou silou, z ktorej môže profitovať celý organizmus. Esenciálne oleje sú používané vskutku už od pradávnych čias na vyriešenie mnohých problémov tým, že poskytujú pohodu a dobré zdravie. Na vlasovej pokožke pôsobia ako účinné utišujúce prostriedky, prinášajú rovnováhu, stimuláciu a sú opojné pre naše zmysly.

Detoxikačné bahno na vlasovú pokožku

Energy 01

Objem 200 ml / 6,76 fl.oz

Blato s regeneračným, exfoliačným a stimulujúcim účinkom. Zložené z morských rias Nori, Dulse a Spirulina s vynikajúcimi detoxikačnými a regeneračnými vlastnosťami, ktoré uľahčujú obnovu buniek a zvyšujú okysličovanie tkanív. Obsahuje tiež esenciálne oleje z Cédra, Citrónu a Klinčekov so stimulačnými vlastnosťami a olej zo Serenoa, ktorý je vynikajúcim inhibítorom degeneratívnych procesov zodpovedných za vypadávanie vlasov.

Pripravte 15 ml detoxikačného bahna (3 čajové lyžičky) v priloženej nádobe Muràn a naneste ho pomocou prírodnej hubky zo Stredozemného mora Daily 00 na vlhkú pokožku, ktorú najprv, ak je to potrebné, ošetrite Soľným kvetom Healthy 02 rozpusteným v ambrovej morskej vode Healthy 01. Jemne votrite, nechajte pôsobiť niekoľko minút, opláchnite a pokračujte s energizujúcim šampónom Energy 02 – 05.

Energizujúci šampón proti vypadávaniu vlasov

Energy 02

Objem 1000 ml

Šampón, ktorý vlasy oživuje, upravuje a pridáva im objem. Obsahuje morské riasy Nori a Dulse s vynikajúcimi očistnými vlastnosťami. Obsahuje esenciálne oleje zo Šalvie, Borievkových bobúľ a Citrónovníka pomarančového so stimulačnými vlastnosťami a olej zo Serenoa, ktorý je vynikajúcim inhibítorom degeneratívnych procesov zodpovedných za vypadávanie vlasov.

Aplikujte na suché alebo vlhké vlasy, emulgujte, ponechajte pôsobiť niekoľko minút, opláchnite a po odstránení prebytočnej vody uterákom aplikujte na vlasy esenciu Energy 04 v prípade nárazovej kúry alebo lotio Energy 06 pri udržiavacej kúre. Odporúčame použiť pred ošetrením detoxikačné bahno Energy 01. Na dosiahnutie intenzívneho a príjemne opojného účinku pridajte tri kvapky esenciálnych olejov Energy 03 na jednu dávku šampónu Energy 02 o veľkosti orecha.

Energizujúce esenciálne oleje

Energy 03

Objem 3 x 10 ml

Čisté éterické oleje s opojnou vôňou, ktoré pôsobia energizujúco a zintenzívňujúco, čím obohacujú výsledok šampónu Energy 02 – 05 alebo ošetrenia Healthy.

Pridajte na jednu dávku šampónu Energy 02 – 05 o veľkosti orecha 3 kvapky esenciálneho oleja zvoleného podľa potrieb a/alebo pre potešenie z aromaterapie a umyte vlasy.

Energizujúca esencia proti vypadávaniu vlasov

Energy 04

Objem 7 x 7 ml

Koncentrovaná kombinácia morských rias Dulse a Nori s 12 esenciálnymi olejmi a s olejom Serenoa. Toto prepojenie prináša vlasovej cibuľke silnú stimuláciu a výživu, pričom ju udržuje aktívnu a blokuje degeneratívne procesy zodpovedné za vypadávanie vlasov. Prináša vlasom výrazný tón a objem.

Aplikujte esenciu Energy 04 na pokožku hlavy a masírujte až do jej úplného vstrebania. Neoplachujte. Pred ošetrením odporúčame použiť šampón Energy 02 – 05.

Energizujúci šampón proti vypadávaniu vlasov

Energy 05

Objem 250 ml

Šampón, ktorý vlasy oživuje, upravuje a pridáva im objem. Obsahuje morské riasy Nori a Dulse s vynikajúcimi očistnými vlastnosťami. Obsahuje esenciálne oleje zo Šalvie, Borievkových bobúľ a Citrónovníka pomarančového so stimulačnými vlastnosťami a olej zo Serenoa, ktorý je vynikajúcim inhibítorom degeneratívnych procesov zodpovedných za vypadávanie vlasov.

Aplikujte na suché alebo vlhké vlasy, emulgujte, ponechajte pôsobiť niekoľko minút, opláchnite a po odstránení prebytočnej vody uterákom aplikujte na vlasy esenciu Energy 04 v prípade nárazovej kúry alebo lotio Energy 06 pri udržiavacej kúre. Odporúčame použiť pred ošetrením detoxikačné bahno Energy 01. Na dosiahnutie intenzívneho a príjemne opojného účinku pridajte tri kvapky esenciálnych olejov Energy 03 na jednu dávku šampónu Energy 05 o veľkosti orecha.

Energizujúce lotio proti vypadávaniu vlasov

Energy 06

Objem 60 ml

Lotio na každodenné použitie bez oplachovania. Obsahuje morské riasy Dulse a Nori, 12 esenciálnych olejov a olej Serenoa. Toto prepojenie prináša vlasovej cibuľke silnú stimuláciu a výživu, pričom ju udržuje aktívnu a blokuje degeneratívne procesy zodpovedné za vypadávanie vlasov. Prináša vlasom výrazný tón a objem.

Každý deň aplikujte na vlasovú pokožku lotio Energy 06 pomocou priloženého rozprašovača a masírujte až do jeho úplného vstrebania. Neoplachujte. Pred ošetrením odporúčame použiť šampón Energy 02 – 05.

Kontakt

  • JUŽNÁ TRIEDA 17 040 01 Košice

  • info@muranhaircare.sk

  • +421 948 296 585

Muranhaircare.sk © 2021, Tvorba webu Binaria.sk