spicy

A najlepšie nakoniec … línia spicy, venovaná širokej škále stylingov, ktoré sa dajú kombinovať podľa typu vlasov a požadovaného účesu. Je bohatá na vzácne korenie, ktoré dodáva prestíž celému rituálu krásy. Rovnako ako v kuchyni sa aromatické korenie pridáva na dochutenie tých najlepších jedál, tak aj v salóne krásy pre labužníkov to končí poslednou odbornou a presne kalibrovanou štipkou tricho-šéfkuchára.

spicy color

Línia s pikantnými tónmi, venovaná farbeným a/alebo inak upravovaným vlasom. Účinné látky v nej obsiahnuté sú obzvlášť vhodné pre farebné a/alebo namáhané dĺžky, pretože poskytujú vlasovým vláknam správnu výživu a pomáhajú fixovať farbu.

spicy smooth

Vynikajúco korenená línia, ideálna pre prirodzene rovné vlasy alebo na vytvorenie hodvábnych záhybov a odstránenie krepovatenia. Na dotyk budú dĺžky jemné a rozmotané; na pohľad oslnivé.

spicy curl

Línia vylepšená chrumkavým a voňavým korením pre kučeravé, vlnité a vysoko charizmatické vlasy. Kučery nikdy nevyzerali tak elegantne.

spicy volume

Pikantná línia, vďaka ktorej budú nadýchané aj tie najviac spľasnuté a chúlostivé vlasy ! Je ideálna pre tenké a slabé vlasy, zanecháva ich zdravé a plné elánu.

Muranhaircare.sk © 2024, Tvorba webu Binaria.sk