healthy – Dezinfikujúce

Ošetrenie na báze Soľného kvetu a ambrovej morskej vody bolo premyslené tak, aby sme mohli privítať svojich zákazníkov v pohostinnom štýle a ponúknuť im skvelé aromaterapeutické rozmaznávanie podľa ich psychofyzických potrieb. Séria Healthy má nielen hygienickú funkciu v starostlivosti o vlasovú pokožky, ale prináša omamné aromaterapeutické blaho vďaka vôni čistých esenciálnych olejov. Požadovaný účinok a vôňu je možné vybrať podľa vkusu a/alebo potrieb klienta, čím sa toto ošetrenie stáva výhradne osobným.

  • Esenciálny olej z Citrónovníka pomarančového : je užitočný pri zmierňovaní stavov úzkosti a stresu nahromadeného počas náročných dní ; s vitálnou, ovocnou arómou.
  • Esenciálny olej z Borievky : dodáva pocit sviežosti a pomáha uvoľniť svalové napätie ; kvetinová vôňa.
  • Esenciálny olej zo Šalvie : je považovaný za veľmi účinný prostriedok na vyváženie ženského hormonálneho systému a taktiež za vynikajúci prírodný relaxant ; s jemnou a sviežou vôňou.
  • Esenciálny olej z Čajovníka : je bohatý na posilňujúce a energizujúce vlastnosti, prináša pocit pohody celej sústave mysle a tela.
  • Esenciálny olej z Citróna : upokojuje úzkosť a zmierňuje stavy psychofyzického nepokoja ; s intenzívnou a lahodnou arómou.
  • Esenciálny olej z Citrónovej trávy : poskytuje vitalitu a energiu, pomáha aj na zmiernenie ľahkých bolesti hlavy ; s nespútanou citrusovou arómou.

Dezinfikujúca ambrová morská voda na vlasovú pokožku

Healthy 01

Objem 500 ml

 

Sterilný vodný roztok zbavený baktérií a minerálnych zvyškov obohatený o Chaluhu bublinatú (morský dub) s dezinfekčným účinkom. Príjemne voňajúca za ambrou.

Nalejte 25 ml roztoku do príslušnej nádoby Muràn a zmiešajte s 1 a 1/2 lyžičkou soľného kvetu Healthy 02 a siedmymi kvapkami čistých éterických olejov Energy 03 alebo Purify 04 podľa potreby. Aplikujte na pokožku pomocou prírodnej hubky zo Stredozemného mora Daily 00 a opláchnite. Odporúča sa pokračovať s detoxikačnou kúrou ad-hoc.

Dezifikujúci Soľný kvet na vlasovú pokožku

Healthy 02

Objem 250 g

Soľný kvet je surová morská soľ získavaná v solivare Trapani. Nie je rafinovaná a nie sú do nej pridané konzervačné látky ani proti-zahusťovadlá. Vďaka silnému dezinfekčnému a očistnému účinku umožňuje vynikajúce čistenie vlasovej pokožky, pričom stimuluje mikrocirkuláciu krvi a zbavuje bunky toxínov.

Nasypte 1 a 1/2 lyžičky Soľného kvetu Healthy 02 do príslušnej nádoby Muràn, nechajte ju rozpustiť v 25 ml ambrovej morskej vody Healthy 01 a podľa typu zisteného problému alebo jednoducho podľa nálady pridajte sedem kvapiek čistého éterického oleja Energia 03 alebo Purify 04. Odporúčame pokračovať s detoxikačnou kúrou ad-hoc.

Kontakt

  • JUŽNÁ TRIEDA 17 040 01 Košice

  • info@muranhaircare.sk

  • +421 948 296 585

Muranhaircare.sk © 2021, Tvorba webu Binaria.sk